Viļķenes pagasta pakalpojumu centra privātuma un sīkdatņu izmantošanas politika

Viļķenes pagasta pakalpojumu sniegšanas centrs, turpmāk - Pārzinis, tīmekļvietne darbojas saskaņā ar Limbažu novada pašvaldības privātuma politiku, ar kuru iespējams iepazīties šeit - Personas datu aizsardzība Limbažu novadā

Pārziņa sīkdatņu izmantošanas politikas mērķis ir sniegt fiziskajai personai/klientam – informāciju par sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem.

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā jūsu datorā. Tās tiek plaši izmantotas, lai nodrošinātu vai padarītu mājas lapu darbību efektīvāku, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem. Neviena šīs mājas lapas lietotā sīkdatne nesatur nekāda veida personas datus. Turpmāk tekstā sniedzam sīku sarakstu ar sīkdatnēm, ko var iestatīt šī mājas lapa.

  • Sesijas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir īpaši būtiskas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, pierakstīšanos jūsu kontā.
  • Sīkdatnes, kuras atceras jūsu izvēli. Dažas šajā mājas lapā lietotās sīkdatnes ļauj mājas lapai atcerēties jūsu izdarītās izvēles (piemēram, jūsu valodas izvēli).
  • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Google Analytics, Facebook poga "Patīk", Twitter poga "Sekot", Google +1 poga, YouTube video. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.

Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, un pēc tam tās tiek dzēstas. Sīkdatņu informācija netiek nodota apstrādei ārpus Eiropas Savienības un EEZ.

Vietnē http://www.vilkene.lv izmantotās sīkdatnes un to izmantošanas mērķis:

Sīkdatne

Grupa

Apraksts

Derīguma termiņš

PHPSESSID

Obligātas

Sesijas uzturēšana

Sesija

AWSALBCORS un AWSALB

Obligātas

Tīmekļvietnes uzglabātāja sīkdatnes, kas nepieciešamas, lai nodrošinātu sabalansētu datu plūsmu. Tehniskā informācija Amazon AWS vietnē

7 diennaktis

 _pinterest_sessTrešās puses sīkdatnePinterest functionalititāte. https://help.pinterest.com/en/articles/personalization-and-data 1 gads
 DSTrešās puses sīkdatne  Draugiem.lv funkcionalitāte. Nosaka vai "Ieteikt" saturs ir ielādēts. Sesija

Ikvienas tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumos iespējama sīkdatņu ierobežošana un dzēšana. Tomēr jāņem vērā, ka nevar atteikties no obligāto sīkdatņu lietošanas, jo bez tām tīmekļvietnes darbība nav iespējama.

Ja Jums ir jautājumi par sīkdatņu izmantošanu, lūdzu, sazinieties ar Limbažu novada pašvaldības datu aizsardzības speciālistu. Kontaktinformācija atrodama Limbažu novada pašvaldības tīmekļvietnē.

Pārziņa mājaslapā var tikt ievietotas saites uz trešo personu interneta tīmekļa vietnēm, kurām ir savi lietošanas un personas datu aizsardzības noteikumi, par ko Pārzinis nenes atbildību. Pārzinim ir tiesības veikt papildinājumus politikā, padarot pieejamu Klientam tā aktuālo versiju Pārziņa tīmekļa vietnē.

Pirkumu grozs