Dārgie skolotāji, bērni, jaunieši un viņu vecāki!

Vēlamies no sirds Jums pateikties pat šo mācību gadu!
Patiecamies par pacietību un neizsmeļamu spēku mācīt, mācīties un atbalstīt.
Pateicamies par drosmi darīt citādi un meklēt aizvien jaunus risinājumus.
Pateicamies par atbalstu, ko sniedzām viens otram!

Skaistam vasaras sākumam, aicinām ielūkoties mūsu "Digitālajā izlaidumā":
https://www.facebook.com/Izglitibas.ministrija/videos/966264750814930

Sirsnībā,
Ilga Šuplinska


Labās ziņas 2019./2020. mācību gadā

Patriotisko dziesmu un dzejas programma “Ir vērts”

 

            6. novembrī mūsu skolas 8. klases skolēni projekta “ Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēja patriotisko dziesmu un dzejas programmu “Ir vērts”.

Ar skaistām dziesmām un dzeju mūs priecēja  komponists  Māris Lasmanis, dziedātāja Inga Kalniņa un aktrise Anita Grūbe. Dziesmās un dzejoļos tika apdziedāta mūsu Latvijas skaistā daba, vēsturiskie notikumi, valsts attīstība tās dažādos posmos. Aktrise Anita Grūbe lika aizdomāties par to, cik nozīmīgi mums katram ir dzīvot savā zemē, runāt savā valodā, cīnīties par savas Latvijas labklājību.

                                                            8.klases audzinātāja Antra Kalniņa

Radošā darbnīca “Mana runa pārliecina”

Š.g. 28. oktobrī skolēni-Dita, Evija un Toms apmeklēja radošo darbnīcu “Mana runa pārliecina” Limbažos, ko organizēja Latvijas skolas soma. Šo radošo darbnīcu vadīja Krišjānis.

Vadītājs ar savu personību un atraktivitāti prata aizraut skolēnus.

Mūsu trijotnei patika visa nodarbība, nedaudz grūtāk bija darboties ar “Arnolda Liniņa izveidoto līdzskaņu un patskaņu tabulu”.

Šajā nodarbībās apgūtās prasmes noderēs uzstājoties ar saviem radošajiem darbiem, aizstāvot  savas izveidotās prezentācijas.

Skolotāja Pārsla Treimane

Izglītojošs koncerts “Atklāj ģitāru”

18. oktobrī 6. un 7. klases skolēni projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēja izglītojošu koncertu “Atklāj ģitāru”, ko vadīja mūziķis un ģitārspēles virtuozs Jānis Bērziņš.

Skolēni varēja dzirdēt akustiskās, elektroniskās un  basģitāras spēles paraugdemonstrējumus, kā arī skolēni tika iepazīstināti ar bieži neredzētām un modernām ģitāras spēles metodēm. Koncertā bija iespējams dzirdēt džeza, roka un citus mūzikas stilus.

Tika demonstrētas dažādas tehnoloģijas, kuras šobrīd ģitāristi visā pasaulē izmanto, lai sasniegtu jaunus skaņu tembrus.

Skolēniem patika koncerts, pozitīvi atzina to, ka arī kāds  no klātesošajiem varēja izmēģināt ģitārspēli.

Skolotāja L. Kudiņa.

Izrāde bērniem – „Smieklu sasaukšanās”

2. oktobrī  4. un 5. klases skolēniem bija iespēja Valmieras Drāmas teātrī noskatīties izrādi bērniem „Smieklu sasaukšanās”. Tā iekļauta projektā „Latvijas skolas soma”.

Izrādes pamatā ir mūziķa Renāra Kaupera dziesmas bērniem ar dzejnieces Ineses Zanderes tekstu „Sasauc smieklus izklīdušus”. Izrāde ir kopdarbs, kurā bērni var sajusties lielāki un nopietnāki, bet pieaugušajiem atļauts būt  kā bērniem. Tā ir jautra, sirsnīga izrāde ar labu humoru, košiem, krāsainiem tērpiem, dinamisku horeogrāfiju un brīnišķīgu aktieru spēli.

Izrāde visiem patika, jo ne mirkli nebija garlaicīgi. Uz skatuves darbojās arī pats Renārs Kaupers – spēlēja ģitāru un dziedāja.

5.klases audzinātāja

Antra Jakovļeva

Vērojām un mācījāmies

9. oktobrī 1.- 3.klašu skolēni apmeklēja izrādi “Dzeltenā zemūdene” Limbažu Bērnu un jauniešu centrā. To veidojuši radošās apvienības “Teātris un es”  aktieri režisora  Armanda Ekšteta vadībā VKKF mērķprogrammas “Latvijas skolas soma” ietvaros.

Izrādes varoņi  Kaza, Vērsis un Aita kopā ar bērniem atklāja brīnumaino piedzīvojumu pasauli, kurā iztēlei, fantāzijai un trakām idejām nebija robežu.

Izrādes mērķis  bija mudināt bērnus un vecākus mazāk laika pavadīt pie viedierīcēm, vairāk iegūt jaunus draugus, apgūt jaunas prasmes, attīstīt uzmanību un radošo domāšanu.

Bērniem bija iespēja just līdzi Ansītim un Grietiņai, 3 sivēntiņiem un Vilkam, kā arī Sarkangalvītei. Šo pasaku tēlu valstībā 1.-3.klašu skolēni interesanti pavadīja laiku.

  

 Inga Eglīte

1.klases skolotāja

Labās ziņas 2018./2019. mācību gadā

Koncertizrāde “Mazās muzikālās pasakas”

15. aprīlī  2.klases skolēniem Limbažos projekta ” Latvijas skolas soma” ietvaros bija iespēja piedalīties pamācošā un izzinošā muzikālajā lekcijā, kuru vadīja un pasakas stāstīja Liepājas teātra aktrise  Karīna Tatarinova kopā ar mūziķiem Jāni un Martu.

Kopā ar Sāru noklausījāmies 3 pasakas: “Garā pupa”, “Bonifācija brīvdienas”, “Mazais jenots un tas, kas dzīvo ūdenī”. Pasaku stāstīšanas procesā tika iesaistīti arī bērni,- bija jādzied līdzi dziesmas, jāsit takts, jāatpazīst  mūzikas instrumenti, to skanējumu.

 Marimbu, vibrafonu, dažādas perkusijas un lielas un mazas trompetes varēja apskatīt ļoti tuvu un par šiem mūzikas instrumentiem arī kaut ko uzzināt. Kopā ar māksliniekiem bija arī iespēja nofotografēties.

Skolotāja R. Zivtiņa

Vīru kopas “Vilki” koncertlekcija

 

22. martā 5.- 9.klašu skolēni projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros Limbažu kultūras namā apmeklēja vīru kopas “Vilki” koncertlekciju “Latviešu karavīru dziesmas no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām”.

Skolēniem bija iespēja klausīties vīru stāstījumā par mūsu tautai liktenīgiem vēstures notikumiem dažādos laikos, dzirdēt “Vilku” izpildījumā karavīru dziesmas par cīņu gaitām, mīlestību, par ilgām pēc mājām un ģimenes. Mūziķi arī pastāstīja par dažādiem latviešu karavīru simboliem un senākiem mūzikas instrumentiem – celmbungām, dūdām, stabulēm, ermoņikām.

Pasākums bija izzinošs, interesants un muzikāls.


 

9.klases audzinātāja Antra Jakovļeva

    
“Koka daudzveidīgā dzīve”

18. martā 5. klases skolēni projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēja izzinošu lekciju un praktisku nodarbību “Koka daudzveidīgā dzīve”, ko vadīja Garkalnes “Namdaru darbnīcas” meistari un lektore Laura.

Skolēniem bija iespēja praktiski darboties ar dažādiem kokapstrādes instrumentiem – rokas zāģi, slīmestu, kaltu. Skolēni labprāt iesaistījās amatnieku piedāvātajās aktivitātēs. Zāģēja ar divroku zāģi, pagatavoja dekoratīvu skaidu, kopīgiem spēkiem izkala puķu kasti. Pēc padarītā darba skolēni varēja izmēģināt un spēlēt dažādas ar koku saistītas spēles.

Teorētiskajā nodarbībā skolēni iepazina Latvijas vērtīgo dabas resursu - koku. Uzzināja, cik atšķirīgi izskatās, skan, smaržo un kalpo dažādu sugu koki.

5. klases audzinātāja Laura Kudiņa

 

Kas par traku, tas par traku…

 

        19.februārī 3. un 4.klases skolēni  projekta “ Latvijas  skolas soma” ietvaros noskatījās muzikālu izrādi “Kas par traku, tas par traku.” Izrādes pamatu veidoja Ojāra Vācieša dzeja un dažādu  instrumentu spēle, aktieru darbošanās un skatītāju interaktīva iesaiste. Kopā ar aktieriem varējām atcerēties dažādus  dzejoļus, kurus bijām gan lasījuši klasē, gan mācījušies uz skolas runas konkursiem.

Skolēni par izrādi saka: “Patika, jo bija jautra; patika, ka arī dzejoļus var izspēlēt kā teātri; interesanti bija dzirdēt klasē lasīto dzejoli par Šlopster- Klopsteru, kurš apēda Mēnesi;  man ļoti patika, jo bija pazīstami aktieri; man patika tērpi, aktieri un mūziķi; daudzus dzejoļus es atcerējos.”

3. klases audzinātāja Anita Ērmane

        Projekta “Latvijas Skolas soma” ietvaros 7. februāra pēcpusdienā 3 devītās klases skolēni un viņu audzinātāja A. Jakovļeva kopā ar citiem Limbažu novada skolu pārstāvjiem devās uz Rīgu, lai Kongresu namā apmeklētu koncertu “Viesos fonds “Viegli””. Koncertā piedalījās tādi mākslinieki kā Māra Upmane – Holšteina, Raimonds Gusarevs, Goran Gora, DJ Monsta un instrumentālā grupa, kā arī īpašais viesis – Viktors Lapčenoks. Koncertā skanēja pašu izpildītāju sacerētās un R. Paula dziesmas ar Imanta Ziedoņa tekstu. Tas bija mākslinieciski daudzveidīgs un izzinošs. No mākslinieku stāstītā uzzinājām, kā tapušas dziesmas, kāda viņu sadarbība ar citiem komponistiem un gūtā pieredze, darbojoties fondā “Viegli.

9. klases audzinātāja Antra Jakovļeva

Labās ziņas 2017. / 2018. mācību gads

GODALGOTĀS VIETAS STARPTAUTISKAJOS  KONKURSOS

Konkurss

Klase

Godalgotā vieta

Skolēna vārds, uzvārds

Skolotāja vārds, uzvārds

Bērnu mākslas konkurss

"Lidice 2018"

2.

Laureāte

Everita Ķezbere

Ilva Zvirgzdiņa

 

Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss “Es dzīvoju pie jūras”

2.

Zelta medaļa

Everita Ķezbere

 

 

2.

Bronzas medaļa

Mārtiņš Ozols

 

 

6.

Atzinība

Eva Laura Blaumane

 

 

6gadi

Atzinība

Ringolds Gaugers

Antra Fridvalde

 

GODALGOTĀS VIETAS VALSTS MĀCĪBU PRIEKŠMETU OLIMPIĀDĒS

Mācību priekšmets

Klase

Godalgotā vieta

Skolēna vārds, uzvārds

Skolotāja vārds,

uzvārds

Mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības valsts 19.olimpiāde tekstila tehnoloģijās un mājsaimniecībā

8.

2.

Sudraba medaļa

Betija Ķezbere

Ilva Zvirgzdiņa

 

GODALGOTĀS VIETAS  VIDZEMES  REĢIONU KONKURSOS

Konkurss

Klase

Godalgotā vieta

Skolēna vārds, uzvārds

Skolotāja vārds, uzvārds

Jauno ceļu satiksmes dalībnieku forums

4.-5.

3.

Laura Čakste, Laura Mišela Blīve Heideberga, Daniels Sola, Renārs Bečers

Ilva Zvirgzdiņa

Vita Buša

 

GODALGOTĀS VIETAS ALOJAS, LIMBAŽU, SALACGRĪVAS NOVADU MĀCĪBU PRIEKŠMETU OLIMPIĀDĒS

Mācību priekšmets

Klase

Godalgotā vieta

Skolēna vārds, uzvārds

Skolotāja vārds,

uzvārds

Latviešu valoda un literatūra

8.

1.

Estere Hmeļinska

Antra Jakovļeva

Mājturība un tehnoloģijas

8.

1.

Betija Ķezbere

Ilva Zvirgzdiņa

Fizika

9.

Atzinība

Ralfs Kostjuņiks

Regīna Zivtiņa

Matemātika

6.

Atzinība

Ilvars Kalniņš

Antra Kalniņa

Matemātika

9.

Atzinība

Elvis Gūtmanis

Antra Kalniņa

Vizuālā māksla

2.

Atzinība

Everita Ķezbere

Ilva Zvirgzdiņa

Atklātā matemātikas olimpiāde

30.11.2017.

8.-9.

2.

Ralfs Kostjuņiks, Marks Ozoliņš, Elvis Gūtmanis, Valts Maurītis

Antra Kalniņa

Atklātā matemātikas olimpiāde

8.

2.

Elvis Gūtmanis

Antra Kalniņa

Atklātā matemātikas olimpiāde

9.

1

Ralfs Kostjuņiks

Antra Kalniņa

 

    

Sākušās mācību priekšmetu olimpiādes novadā

 


15.janvārī Limbažu novada ģimnāzijā notika latviešu valodas un literatūras 2.posma olimpiāde 8.-9.klasei. 8.klašu grupā mūsu skolas pārstāve  Estere Hmeļinska ieguva 1.vietu. Suminām  uzvarētāju un viņas skolotāju Antru Jakovļevu!Rīgas Purvciema vidusskolā janvāra mēnesī  jau 19. reizi vairākas dienas ar dažādiem pasākumiem risinājās krievu kultūras un izglītības svētki “Tatjanas diena 2018”. Šajā gadā šie svētki ar nosaukumu “Krievu kultūra Latvijā. 1918-2018” bija veltīta  Latvijas 100gadei. Tajā piedalījās mūsu skolas astotās klases skolniece  Estere Hmeļinska. 20.janvārī viņa uzstājās 8.-11.klašu solistu grupā, izpildot krievu tautas dziesmu, tērpusies krievu tautas tērpā. Par uzstāšanos viņa guva visaugstāko novērtējumu, saņemot  diplomu un balvu nominācijā “Krievu folklora.” Suminām Esteri un viņas skolotāju Ivetu Šteinbergu!

2018. gada 1. februārī Limbažu novada ģimnāzijā notika Alojas, Limbažu, Salacgrīvas novadu apvienības mājturības un tehnoloģiju olimpiāde 8., 9.klasei. Mūsu skolas pārstāve, 8.klases skolniece Betija Ķezbere, kuru dalībai olimpiādē sagatavoja mājturības un tehnoloģiju skolotāja Ilva Zvirgzdiņa,  tajā ieguva 1.vietu. Betijas un pārējo meiteņu – godalgoto vietu ieguvēju darbi- nosūtīti izvērtēšanai, lai gūtu apstiprinājumu piedalīties  valsts olimpiādē. Sveicam uzvarētāju un viņas skolotāju!


2018. gada 19. janvārī    Limbažu novada ģimnāzijā notika Alojas, Limbažu, Salacgrīvas novadu apvienības 9.- 12. klašu FIZIKAS OLIMPIĀDE tiešsaistē. Mūsu skolas devītklasnieks            Ralfs      Kostjuņiks tajā ieguva ATZINĪBU. Sveicam Ralfu ar sekmīgo startu! Paldies  fizikas skolotājai Regīnai Zivtiņai par Ralfa sagatavošanu olimpiādei.

Labās ziņas 2016. / 2017. mācību gads


Volejbola turnīrs Viļķenē
21. martā Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolā notika volejbola turnīrs, kur mūsu skolas meiteņu komanda ieguva sudraba medaļu. Komandā startēja - Agate Vigija Lošina (9.klase), Paula Beatrise Bečere (9. klase), Līga Daunaroviča (7. klase), Krista Kristiāna Zeiļuka (9. klase), Kristiāna Legzdiņa (9. klase), Ieva Klusa (7. klase), Katrīna Šņore (6. klase) un Agija Zeiļuka (5. klase).

Meitenes veiksmīgam startam sagatavoja skolotājs Ģirts Rozenbergs.
Apsveicam un vēlam panākumus arī turpmāk!

Nometne "Jaunie vides pētnieki nākotnes Latvijai"

No 21. līdz 25. augustam Zemgales vidusskolā norisinājās nometne "Jaunie vides pētnieki nākotnes Latvijai", kurā no mūsu skolas piedalījās trīs meitenes - Ieva Klusa, Betija Ķezbere un Līga Daunaroviča. Meitenes nometnē apguva dažādas vides pētīšanas metodes, tika arī spodrinātas publiskās uzstāšanās prasmes.


ZZ čempionāta fināls

Šogad, 27.maijā, jau vienpadsmito reizi notika Zelta Zivtiņas čempionāts. Tajā pirmo reizi piedalījāmies arī mēs – Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas 5.klases skolēni.

Lai tiktu uz finālsacensībām Jūrmalā, izturējām digitālā pusfināla kārtu, kur gandrīz mēneša garumā bija jāpilda astoņi uzdevumi online vidē. No 540 komandām tikām to 54 klašu vidū, kas ieguva ceļazīmi uz ZZ čempionāta finālu. Digitālajā pusfinālā no mūsu skolas vēl piedalījās 4., 7. un 8.-9.klašu skolēni.

Un tā 27.maija agrā rītā apņēmības pilni posāmies ceļā, lai dienas garumā mestu izaicinājumu gan fiziskajām spējām, drosmei un cīņassparam, gan erudīcijai, atjautībai, komandas garam un radošumam. Ar savu klātbūtni atklāšanas ceremonijā mūs pagodināja arī Valsts prezidents. Pavisam piedalījāmies 10 dažādās aktivitātēs, kur bija gan jāpārvar bailes no augstuma, gan jādarbojas ar prātu, gan jābūt gana veikliem un atjautīgiem. Brīvajos brīžos varējām piedalīties individuālās aktivitātēs un iegūt vērtīgas balviņas.

Bijām priecīgi par kopā pavadīto laiku un esam apņēmības pilni arī nākošajā gadā iesaistīties šajās aktivitātēs!

                                                          5.klases skolēni un  audzinātāja                
Lasīšanas maratons

27. aprīlī, Limbažu sākumskolā, notika Lasīšanas maratons 3. klasēm, kur piedalījās arī mūsu skolas 3. klase. Skolēni maratonā ieguva pateicību par piedalīšanos.

Skolēnus lasīšanas maratonam sagatavoja skolotāja Inga Eglīte.


 Limbažu novada Integrēto prasmju konkurss 2. klasēm.

26. aprīlī, Limbažu 3. vidusskolā notika Limbažu novada Integrēto prasmju konkurss 2. klasēm, kur no mūsu skolas piedalījās trīs 2. klases skolēni - Samanta Bērziņa, Marija Ungure un Jānis Patriks Veide. Jāliek lietā bija gan savas matemātiskās zināšanas, gan muzikālās un vēl daudz citu. Dalībnieku komandām tika piešķirti dažādi tituli. Mūsu skolas komandas iegūtais tituls - "Čaklākie dziesmu vācelītes vērēji". Pēc pasākuma sekoja apbalvošana un koncerts.

Dalībniekus konkursam sagatavoja skolotājas - Inga Eglīte un Anita Ērmane.

AMA JUMER dziesmu festivāls Pāles kultūras namā.

Apsveicam mūsu skolas 7. klases skolnieci Esteri Hmeļinsku ar iegūto 1. vietu AMA JUMER dziesmu festivālā - Pālē, 11-15 gadu vecuma grupā.

Vēlam panākumus arī turpmāk!


Konkurss "Jaunais amatnieks 2017.-1"

16. martā mūsu skolas 8. klases skolēni -  Ralfs Kostjuņiks un Marks Ozoliņš, un 9. klases skolēns Dāvis Burkēvičs piedalījās Cēsu profesionālās vidusskolas organizētajā konkursā "Jaunais amatnieks 2017.-1". Par dalību konkursā zēni saņēma pateicības.

Skolēnus konkursam sagatavoja skolotājs 

Jānis Rudzītis.
Individuālās ceļu satiksmes dalībnieku sacensības bērniem

1. aprīlī Baložos notika Latvijas individuālās ceļu satiksmes dalībnieku sacensības bērniem, kur mūsu skolas 2. klases skolniece Nika Menjoka -  Priede un 5. klases skolēns Markuss Zvīnis ieguva 3. vietu.

Apsveicam un lepojamies!

Skolēnus sacensībām sagatavoja skolotāja Ilva Zvirgzdiņa.Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss "Es dzīvoju pie jūras"

Lepojamies ar pozitīviem rezultātiem vizuālās mākslas konkursā "Es dzīvoju pie jūras". 1. klases skolniece Everita Ķezbere ieguvusi zelta medaļu, savukārt, Dignai Danielai Taimiņai (1.klase), Sārai Ozoliņai (6.klase), Evai Laurai Blaumanei (5. klase), Viktorijai Ungurei (4. klase) un Ievai Evitai Eglītei ( 9. klase) iegūtas atzinības.

Veiksmi arī turpmāk!Apsveicam ar iekļūšanu 13. atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes "Gadalaiki - Ziema" (tekstila tehnoloģijās) 2. kārtā mūsu skolas skolnieces:  Katrīnu Šņori (6. klase), Betiju Ķezberi (7. klase) un Ievu Evitu Eglīti (9. klase).

Meitenes olimpiādei sagatavoja skolotāja Ilva Zvirgzdiņa.

Vēlam labus rezultātus arī turpmāk!Limbažu novada skatuves runas konkurss 2017. gada 17. februārī

Apsveicam ar iegūtajām pateicībām Limbažu novada skatuves runas konkursā mūsu skolas 1.klases skolnieci Elīzu Jasmīnu - Gūtmani un 2.klases skolnieci Niku Menjoku - Priedi!

Skolnieces konkursam sagatavoja skolotājas: Ilze Kuģe - Kalniņa un Inga Eglīte.

Vēlam veiksmi arī turpmāk!

Mūsu skolas 1.klases skolniece Everita Ķezbere saņēmusi atzinību par veiksmīgu piedalīšanos 45. starptautiskā bērnu mākslas konkursā LIDECE 2017.

Darbs izvirzīts konkursam LICIDE 2017 Čehijas Republikā.

Sveicam Everitu un skolotāju Ilvu Zvirgzdiņu ar panākumu un vēlam veiksmi arī turpmāk!
Mūsu skolas zēniem 1. vieta!

7. februārī mūsu skolas 4., 5. klases zēni piedalījās Limbažu, Salacgrīvas un Alojas novadu vispārizglītojošo skolu skolēnu sacensībās basketbolā. Tika izcīnīta godalgotā 1. vieta. Komandā startēja Markuss Zvīnis, Markuss Mareks Miķelsons, Markuss Sutkēvičs, Matīss Cinis, Mārtiņš Dreiblats, Roberts Kauliņš, Daniels Sola.

Komandu sagatavoja skolotājs Ģirts Rozenbergs.

Vēlam veiksmi arī turpmāk!


Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas meitenes izcīna divas 

1. vietas basketbolā! 

7. februārī, Limbažos notika Limbažu, Salacgrīvas un Alojas novadu vispārizglītojošo skolu skolēnu sacensības basketbolā, kur mūsu skolas meiteņu komandas izcīnīja divas 1. vietas. Komandā (2001. - 2002. g. dz. meitenes) startēja - Paula Beatrise Bečere, Keita Paula Gūtmane, Agate Vigija Lošina, Krista Kristiāna Zeiļuka, Kitija Beāte Lošina. Komandā (2005. - 2006. g. dz. meitenes) piedalījās -  Kristīne Burkēviča, Evija Mieze, Dace Taimiņa, Agija Zeiļuka, Kristīne Kudrjavceva, Ance Zeidmane.

Sveicam skolotāju Ģirtu Rozenbergu un meitenes ar panākumiem! 


Mūsu skolas komanda "Spicie -1" izcīna godalgoto 1. vietu                                                                                             

 Apsveicam ar izcīnīto godalgoto 1. vietu  konkursa "Gribu būt mobils" pusfinālā mūsu skolas komandu "SPICIE - 1" .Komandā startēja: Ralfs Zaks, Ralfs Kostjuņiks, Marks Ozoliņš, Dāvis Nāzars, Sindija Paegle.

Komandu sagatavoja skolotāja Ilva Zvirgzdiņa.
http://gribubutmobils.lv/rezultati/pusfinala-rezultati-3/#1482317826464-8a3bf6ea-b25d


 Apsveicam ar iekļūšanu pusfinālā CSDD satiksmes drošības konkursā "Gribu būt mobils" mūsu skolas komandas:

"Spicie - 1" - Komandā piedalās: Ralfs Zaks, Ralfs Kostjuņiks, Marks Ozoliņš, Dāvis Nāzars, Sindija Paegle.

"Asie pipari" - Komandā startē: Elvis Gūtmanis, Valts Maurītis, Estere Hmeļinska, Sannija Meisija Ērmane, Krista Elza Čuličoka.

Komandas sagatavoja skolotājas - Ilva Zvirgzdiņa un Antra Jakovļeva7. janvārī, Pālē,  Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas aktīvākie basketbolisti piedalījās Salacgrīvas un Alojas novadu vispārizglītojošo skolu skolēnu sacensībās Basketbolā. Meiteņu komanda izcīnīja godalgoto 1. vietu! Komandā piedalījās: Benita Cine, Krista Elza Čuličoka, Līga Daunaroviča, Sannija Meisija Ērmane, Ieva Klusa, Betija Ķezbere, Laura Melisa Kraujiņa, Katrīna Šņore.

Zēnu komandai 2.vieta – Komandā startēja: Roberts Bogdānovs, Elvis Gūtmanis, Valts Maurītis, Toms Barkovskis, Salamans Severs Hmeļinskis, Edgars Maurītis, Dainis Taimiņš, Markuss Zvīnis. 

Komandas veiksmīgai startēšanai sagatavoja skolotājs Ģirts Rozenbergs.

Sveicam ar panākumiem!


.


28.oktobrī Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas 7.klases skolniece Estere Hmeļinska piedalījās akordeona mūzikas festivālā Pērnavā. Iegūta 1.vieta B kategorijā (duetā) un GRAND PRIX.

Pirkumu grozs