Uz augšu
Mājaslapa vislabāk skatāma ar Mozilla Firefox

Lielā gada balle noballēta

Sākums | 2013. gada 19. februāris

16.februārī Viļķenes kultūras namā uz gadskārtējo Viļķenes pagasta pārvaldes rosināto sarīkojumu – Lielo balli pulcējās pagasta ļaudis un viesi – visi, kuri spēja atlikt darbus un vēlējās piedzīvot atkalsatikšanās priekus un baudīt omulīgu atpūtas vakaru.
Pagasta pārvaldes vadītājs Ilmārs Dzenis cēla godā un ar Pateicības rakstiem apbalvoja zemnieku saimniecību ”Kalēji” (īpašnieks Arturs Vinters) – Par iedzīvotājiem sniegto pakalpojumu daudzveidību; zemnieku saimniecību ”Andžiņi” (īpašnieks Modris Maurītis) – par veiksmīgu ES finansu līdzekļu piesaisti un SIA „Krogzeme” (īpašniece Diāna Krogzeme) – par sekmīgu netradicionālās lauksaimniecības attīstīšanu.
Pie sīvās cīņās izcīnītajiem diplomiem un Viļķenes kausiem tika arī pirmo trīs vietu ieguvēji volejbola spēlēs, kas pirms nedēļas norisinājās starp septiņām pagasta iestādēm, uzņēmumiem un saimniecībām. Šogad uzvarētāja godu izcīnīja – „Dzirnavas” (spēlētāji – Inga Saviele, Ineta Krūmiņa, Toms Jānis Eglītis, Ričards Bušs, Kaspars Kreišmanis, Arnis Zvīnis, Ivo Eglītis), 2.vietu ieguva “Robeži” (spēlētāji – Linda Hildebrante, Anita Pizele, Uldis Hildebrants, Mārcis Laiviņš, Artis Latkovskis, Andžejs Gailums, Mārcis Gailums), bet 3.vietā – ”Valsts mežu dienests” (spēlētāji – Māra Zēģele, Kristīne Lece, Alise Lece, Kristaps Lecis, Normunds Lecis, Jānis Zālītis, Kristaps Rantiņš, Gatis Ozols, Leons Bogdanovs). (Vairāk par volejbola turnīru skatīt: http://www.optimisti.lv/2013/02/11/vilkenes-kausi-volejbola-izciniti/)
Vakara gaitā klātesošos priecēja „Kabarē apvienības” uzstāšanās, par jautrām atrakcijām un deju mūziku gādāja vakara vadītājs Zintis Zariņš kopā ar „Trešās brigādes” mūziķiem.
Atelpas brīžos bija skatāma vietējo fotoamatieru Arnitas un Patrīcijas Eglīšu un Druvja Lielmaņa fotogrāfiju izstāde. Turklāt ikvienam bija iespēja kļūt par foto modeli Arnitas „fotosalonā” un gaidīt viņas veikuma rezultātu …


kontakti | lapas karte